УкраїнськаEnglishГоловнаE-Mail
Кава зі Львова
Про Каву зі ЛьвоваВиди кави та рецептиПрезенти зі ЛьвоваКонтактиВідгуки
повернутись на рівень вище
Відгуки

                                                                                           Залишити свій відгук 

04.12.2014
Irene
1) Чому не виробляєте \"чорну\" каву в дрібному фасуванні, а тільки червону й зелену? 2) Чому сайт не перекладено англійською мовою? Чимало іноземців цікваляться Вашою кавою. Я працюю з туристами, й вони охоче купляють цю каву як сувенір, щоб привести додому. Якщо бажаєте, пані з Англії може перекласти сайт так, що Ваших прихільникіа суттєво побільшає!
30.11.2014
Олег
Дуже дякую за вашу новинку! Кава в зернах: Експресо та Класичну. Дуже смачна. Та що говорити, вона саме така, як у кав\"ярні у центрі Львова! Дуже чекаю усього вашого асортименту кави у зернах у нас у Житомирі. А ще добре було б мати можливість купувати вашу каву на офіційному веб магазині. І ціна має бути цікавою, і підробка неможлива.
29.11.2014
Юлия
Добрый день ! Когда начнется акция с балами ? Спасибо
28.11.2014
Шльома Гомельский
Чи надсилаєте ви каву за межі України, наприклад до Ізраїлю?
26.11.2014
Виктория
муж пьет растворимый кофе (в зеленой упаковке), очень доволен, говорит. что в ночные смены очень спасает т.к. действительно бодрит, правда в Харькове ее очень сложно найти.В планах попробовать Ваш кофе в зернах, если найдем.Спасибо за отличный кофе. вдвойне приятнее пить не просто отличный напиток, но и осознавать, что он УКРАИНСКОГО ПРОИЗВОДСТВА!!!
22.11.2014
Анатолий
Доброго дня. Хотів би купити для себе і друзів по роботі Вашу каву, в червоній упаковці Еспресо 240гр під назвою Кава зі Львова.У кількості 24 шт.Чи можливо це?Я живу у Киеві , працюю водіем трамваю. Дуже добра ваша кава ,але у нас вона продается задорого.
19.11.2014
Дмитро Т.
Вірменська кава дуже смачна та насичена!
12.11.2014
Ольга
Доброго дня. Вже давно п\"ю вашу каву мелену-вона найкраща,вирішила спробувати ще й розчинну)на упаковці є прямокутничок де написано \"збирай бали \" і ніякого пояснення для чого. Підкажіть будь-ласка навіщо ті бали -то в вас акція якась іде чи вже була? Заздалегідь дякую за відповідь :)
07.11.2014
Антоніна
Доброго дня! Напишіть, будь-ласка, з ким можна поговорити з приводу поставки кави до магазину українських товарів? Оскільки не можк додзвонитись по вказаному на сайті телефону. Дякую!
06.11.2014
Олександра
Щиро дякую за Каву зі Львова! Я вже декілька місяців кожен ранок пью вашу каву і кожен раз відчуваю неземну насолоду)Приємно мати частку Львова у себе вдома)


© 2010. Кава зі Львова. Усі права застережені. © 2010. Компанія ВебМайстерня. Професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.