УкраїнськаEnglishГоловнаE-Mail
Кава зі Львова
Про Каву зі ЛьвоваВиди кави та рецептиПрезенти зі ЛьвоваКонтактиВідгуки
повернутись на рівень вище
Відгуки

                                                                                           Залишити свій відгук 

13.09.2015
Roman Petrovich
Здравствуйте. Меня интересует вопрос. Какого помола кофе Еспрессо (в красной упаковкке). И в чем вы его завариваете? Гейзер подойдет?
10.09.2015
Кава зі Львова
Олено, доброго вам ранку. Якщо у вас є претензії до органолептичних якостей нашої кави, чи може якісних показників продукції в цілому, завжди на сторожі стоять державні органи такі як Держстандарт і Захист прав споживачів. Вашу суб'єктивну оцінку і публічні коментарі ми маємо повне право модерувати на своєму сайті, оскільки категорично не згідні з ними. Хочемо нагадати, що аналогічні права має і виробник на захист своєї честі (в даному випадку продукції) щодо безпідставних негативних висловлювань. Коментарі, які містять конструктивну критику і побажання споживачів ми звісно ж залишаємо і беремо до уваги.
10.09.2015
Олена
Мене цікавить, чому видаляєте негативні відгуки???Це зовсім непорядно з вашої сторони.Позитивне залишаєте це ще раз доказує те, що ви щось махлюєте.Це непорядно з вашого боку і огидно.
27.08.2015
Юрій, Олена
Кава дуже добра. Дякуємо! Але цікавить питання, щодо балів які зазначені на упаковці. Для чого вони потрібні?
15.08.2015
Катерина
Божественна кава, кожен ковток якої точно передає атмосферу Львова і аромат тамтешніх кавярень...))). А це так приємно, особливо зранку перед роботою...))) Єдине тільки-мене дуже цікавить вартість доставки на Укрпошту, якщо замовлення не \"дотягує\" до \"бонусних\" 350 грн. Буду вдячна за інформацію...)))
26.07.2015
Тарас
http://kavazilvova-shop.com.ua/
20.07.2015
Инна
Добрый день. подскажите. какая оптовая цена на кофе, спасибо
13.07.2015
Ніна Румянцева
Поясніть будьласка яка різниця між кавою у червоній упаковці та у зеленій! Чи ніякої? Дякую!
18.06.2015
Людмила
Добрий день,скажіть, будь ласка, що за акція діє на вашій продукції \"Кава зі Львова\", де на пачці зазначено кількість балів?
08.05.2015
kava_zi_lvova
Відтепер можна придбати \"Каву зі Львова\" в інтернет магазині kavazilvova-shop.com.ua


© 2010. Кава зі Львова. Усі права застережені. © 2010. Компанія ВебМайстерня. Професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.