УкраїнськаEnglishГоловнаE-Mail
Кава зі Львова
Про Каву зі ЛьвоваВиди кави та рецептиПрезенти зі ЛьвоваКонтактиВідгуки
повернутись на рівень вище
Відгуки

                                                                                           Залишити свій відгук 

05.10.2015
Dnepropetrovsk
Лучше кофе я не побывал. Спасибо ВАМ!
04.10.2015
Тетяна
доброго дня! Викупила каву Преміум-розчинну, краще,ніж якобс,до якого звикли, але цікавить питання про ярлик з якимось \"збирай бали-15балів\",то посто тм надрукували й відправили у продаж ,то скажіть народу й не морочте голову -прочитала серед відгуків є такі ж питання ,у відповідь-ані чічірк.Дякую!
28.09.2015
Дмитрий
Добрый вечер.Работаете ли вы на опт и можно ли стать вашим официальным дилером в Одессе?
18.09.2015
Світлана
Доброго дня, дайте , будь ласка, інформацію щодо балів та умови акціі, на упаковці.дякую.Кава дуже смачна, куштувала всі види.
13.09.2015
Roman Petrovich
Здравствуйте. Меня интересует вопрос. Какого помола кофе Еспрессо (в красной упаковкке). И в чем вы его завариваете? Гейзер подойдет?
10.09.2015
Кава зі Львова
Олено, доброго вам ранку. Якщо у вас є претензії до органолептичних якостей нашої кави, чи може якісних показників продукції в цілому, завжди на сторожі стоять державні органи такі як Держстандарт і Захист прав споживачів. Вашу суб'єктивну оцінку і публічні коментарі ми маємо повне право модерувати на своєму сайті, оскільки категорично не згідні з ними. Хочемо нагадати, що аналогічні права має і виробник на захист своєї честі (в даному випадку продукції) щодо безпідставних негативних висловлювань. Коментарі, які містять конструктивну критику і побажання споживачів ми звісно ж залишаємо і беремо до уваги.
10.09.2015
Олена
Мене цікавить, чому видаляєте негативні відгуки???Це зовсім непорядно з вашої сторони.Позитивне залишаєте це ще раз доказує те, що ви щось махлюєте.Це непорядно з вашого боку і огидно.
27.08.2015
Юрій, Олена
Кава дуже добра. Дякуємо! Але цікавить питання, щодо балів які зазначені на упаковці. Для чого вони потрібні?
15.08.2015
Катерина
Божественна кава, кожен ковток якої точно передає атмосферу Львова і аромат тамтешніх кавярень...))). А це так приємно, особливо зранку перед роботою...))) Єдине тільки-мене дуже цікавить вартість доставки на Укрпошту, якщо замовлення не \"дотягує\" до \"бонусних\" 350 грн. Буду вдячна за інформацію...)))
26.07.2015
Тарас
http://kavazilvova-shop.com.ua/


© 2010. Кава зі Львова. Усі права застережені. © 2010. Компанія ВебМайстерня. Професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.