УкраїнськаEnglishГоловнаE-Mail
Кава зі Львова
Про Каву зі ЛьвоваВиди кави та рецептиПрезенти зі ЛьвоваКонтактиВідгуки
повернутись на рівень вище
Відгуки

                                                                                           Залишити свій відгук 

20.06.2011
Олексій
Дуже смачна кава. Набагато краще Якобса та ін. Питання - де в Києві можна купити Вашу каву? Преміум Еспрессо Львівська Дякую за відповідь.
15.06.2011
Дана
Дуже сподобалась \"Кава зі Львова\"! Але тепер не можу ніде знайти адреси жодної з крамниць, де її можна було б купити! Підкажіть, будь-ласка!
27.05.2011
Наталя
Чудовий у вас сайт і кава теж чудова. Привіт вам із Одеси аж до самого Львова!!!
13.05.2011
Александр
Доця ездила во Львов и привезла мешочек с кофе. Теперь пытаемся найти место, где можно купить ТАКОЙ кофе в Киеве. Безрезультатно. Может что посоветуете?
13.09.2010
Тетяна
Я в захваті від кави. Якось працювала в одному зі київських кав*ярень бариста, відтоді кавовий світ мене заворожив. Надзвичайно рада, що є львівський сайт про каву. Хотілося б, щоб тут завжди збиралась свіжа інформація, історія, розвиток та події пов*язані із кавою. Якщо можливо, я б хотіла також приймати у цьому участь (у мене є багато інформації про неї та зв*язки у Києві). Буду рада співпрацювати із Вами. Бажаю Вам процвітання і наснаги!!! Дякую!


© 2010. Кава зі Львова. Усі права застережені. © 2010. Компанія ВебМайстерня. Професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.