УкраїнськаEnglishГоловнаE-Mail
Кава зі Львова
Про Каву зі ЛьвоваВиди кави та рецептиПрезенти зі ЛьвоваКонтактиВідгуки
повернутись на рівень вище
Відгуки

                                                                                           Залишити свій відгук 

12.01.2012
Александр
Спасибо за кофе и за стики. Даже попиарил вас немного :)http://mnogo-bukv.net/?p=863
14.12.2011
Олександр
Дякуємо за якісний продукт! Справді дуже смачна кава. Насолоджуємось чудовим смаком всією сім\'єю. :-)
23.11.2011
Сергей
Очень вкусный кофе. Его можно купить в Одессе?
17.11.2011
Олена
Поради до вживання: ... найкраще робити це сидячи щоб не знепретомніти від задоволення.. (на зворотньому боці =) Дякую за гарний настрій та дісно смачний стік кави. Олена. Київ.
05.11.2011
Ирина
Вже ранок... Дощ тихенько пада на вікно..я налию кави, без цукру, як в кіно... Ось ця кава в мішечку, найкраща у світі! Сумую за Львовом...
01.11.2011
Владимир
Доброго Вам здоровья! Огромное СПАСИБО за вашу прекрасную продукцию! Более вкусного и ароматного кофе чем у вас никто не производит. Аромат на любой вкус, описание продукции подробное. Спасибо Вам за ваш труд и заботу о людях. Удачи всему коллективу! Владимир из Днепра.
17.09.2011
Маріанна
Моє вітання, творчі кавомани по-львівськи! Гарний у Вас смак і кава мені подобається! Саме сьогодні, до речі, мала нагоду спробувати. \"Поради до вживання\" теж оригінальні-- задумка цікава! Але, якщо дозволите, я б ще додала одну неЗНАЧНУ деталь, це мало б звучати так: \"Розкривши упаковку \"Кави зі Львова\", (а попередньо залізши на Високий Замок,-- бажано влітку або, коли тепло і очікується сонячний погожий день), негайно вдихнути на повні груди п\'янкого аромату Львова, заплющивши при цьому очі для кращого сприйняття. Найкраще це робити сидячи, (а саме, на великому компасі Високого Замку), щоб не знепритомніти від задоволення, що ти, мабуть, один серед перших, хто кавою зустрічає ранок так цікаво і незабутньо... Дивлячись, як пробуджується сонне місто і, спостерігаючи ледь помітну димку над цим галицьким краєвидом... Наполегливо рекомендується заздалегідь взяти із собою кавоварку, воду (\"Моршинську\"), чашки, ложки, цукор, молоко і шоколадні цукерки ручної роботи до смаку і, ...друзів (вірних!). Пити каву в хорошій компанії, маленькими ковтками, щоб якнайсмакОвіше відчути те незрівнянне відчуття першості, з ким встає місто і кому Львів дарує неповторне враження початку дня.\" З повагою, Ваша львів\'янка-кавоманка.
03.09.2011
Ірина Кащій
Кава просто супер! Так тримати!
07.08.2011
Валентина
Попробовала ваш кофе ПРЕМИУМ- очень ароматный и насыщенный,хотелось бы узнать из каких сортов Арабики кофе ПРЕМИУМ и другие.
05.08.2011
Максим
Вітаю! Чудова кава. А де її придбати у Києві? Я випадково натрапив, тепер шукаю і не знаходжу. Дякую!


© 2010. Кава зі Львова. Усі права застережені. © 2010. Компанія ВебМайстерня. Професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.