УкраїнськаEnglishГоловнаE-Mail
Кава зі Львова
Про Каву зі ЛьвоваВиди кави та рецептиПрезенти зі ЛьвоваКонтактиВідгуки
повернутись на рівень вище
Відгуки

                                                                                           Залишити свій відгук 

07.08.2011
Валентина
Попробовала ваш кофе ПРЕМИУМ- очень ароматный и насыщенный,хотелось бы узнать из каких сортов Арабики кофе ПРЕМИУМ и другие.
05.08.2011
Максим
Вітаю! Чудова кава. А де її придбати у Києві? Я випадково натрапив, тепер шукаю і не знаходжу. Дякую!
20.06.2011
Олексій
Дуже смачна кава. Набагато краще Якобса та ін. Питання - де в Києві можна купити Вашу каву? Преміум Еспрессо Львівська Дякую за відповідь.
15.06.2011
Дана
Дуже сподобалась \"Кава зі Львова\"! Але тепер не можу ніде знайти адреси жодної з крамниць, де її можна було б купити! Підкажіть, будь-ласка!
27.05.2011
Наталя
Чудовий у вас сайт і кава теж чудова. Привіт вам із Одеси аж до самого Львова!!!
13.05.2011
Александр
Доця ездила во Львов и привезла мешочек с кофе. Теперь пытаемся найти место, где можно купить ТАКОЙ кофе в Киеве. Безрезультатно. Может что посоветуете?
13.09.2010
Тетяна
Я в захваті від кави. Якось працювала в одному зі київських кав*ярень бариста, відтоді кавовий світ мене заворожив. Надзвичайно рада, що є львівський сайт про каву. Хотілося б, щоб тут завжди збиралась свіжа інформація, історія, розвиток та події пов*язані із кавою. Якщо можливо, я б хотіла також приймати у цьому участь (у мене є багато інформації про неї та зв*язки у Києві). Буду рада співпрацювати із Вами. Бажаю Вам процвітання і наснаги!!! Дякую!


© 2010. Кава зі Львова. Усі права застережені. © 2010. Компанія ВебМайстерня. Професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.