УкраїнськаEnglishГоловнаE-Mail
Кава зі Львова
Про Каву зі ЛьвоваВиди кави та рецептиПрезенти зі ЛьвоваКонтактиВідгуки
повернутись на рівень вище
Відгуки

                                                                                           Залишити свій відгук 

29.11.2012
Валерий
Добрый день.Будте добры вышлите прайсы на кофе.Хотелось бы сотрудничать оптом.Спасибо.
21.11.2012
олег
дякую за каву \"преміум\", дуже сподобалась, розвивайте свій бренд. Чекаю від вас рекламних акцій у місті Дніпропетровськ.
15.11.2012
Дiма
Доброго дня! Декiлька разiв пробував Вашу каву. Купив через упаковку, яка здалася менi дуже цiкавою та привабливою. Купував \"Львiвську\" та \"Премiум\". Кава \"Премiум\" - звичайна кава, зi звичайним смаком та запахом, не погана, але i не премiум (хоча i не дешева).Нiчого особливого. Таких багато. А \"Львiвська\".... М\'яко кажучи не дуже ... Про смак промовчу, а запах - ... запах де ??? Хоча упаковка - супер!
08.11.2012
Світлана
Словники, до яких я звернулася за вірним написанням українською слова \"еспресо\" не говорять про подвоєння літери \"с\". Ві в назві зіслалися на транслітерацію (від італ. espresso — «вичавлений», «спресований»), чи є якісь інші посилання? Поділіться інформацією, будь ласка, дуже не хотілося б вживати це слово з помилкою.
07.11.2012
Марина
Премного благодарна! Кофе марки \"Премиум\" восхитителен. И для меня (отчаянной любительницы кофе) запах - один из главных ингридиентов наслаждения. Сегодня пачка с кофе опустела. Пойду за новой порцией в кафе-шоколадницу, которое недавно открыли львовяне в Днепропетровске. Удачи вам.
07.11.2012
Олик
Дякую за можливість відчувати справжній Львівський аромат та смак кави. Обожнюю місто Львів з його традиціями, вподобаннями та манерами, манерами спілкування, манерами вибору кращого:)
06.11.2012
italiana
Кава і справді чудова - цілком конкурентоздатна з відомими європейськими брендами.Але ж приємно, що таку каву роблять у рідному місті. І ще особлива подяка талановитим авторам, які створюють ці неординарні тексти. Ефект і справді вражає.Байдужим не залишить - це точно...:)Смакуйте, панове, мені сподобалось. Рекомендую.
06.11.2012
Христина
Спробувала нещодавно \"Каву зі Львова\" і мушу сказати - мені неймовірно сподобалось. Колоритна упаковка з зображеннями стародавнього Львова, а всередині - неперевершений аромат кавового зерна. Приємно здивував і тонкий смак та аромат приготованого напою. Так тримати!
06.11.2012
Кава зі Львова
Доброго дня пані та панове! п. Микола, ТМ «Кава зі Львова» це поєднання зерен Арабіки та Робусти, дана суміш дарує чіткий смак та насичений аромат. Наше завдання скомпонувати сорти так, аби Ви отримали задоволення від споживання кави без будь яких ароматизаторів та підсилювачів смаку. Отже, можете сміливо вдихати на повні груди п’янкий аромат справжньої Львівської кави та обов’язково усувати залишки кави на губах поцілунками! Смачного.
03.11.2012
Микола
Доброго дня! Підкажіть чи додаються до кави при її виробництві ароматизатори та посилювачі смаку?


© 2010. Кава зі Львова. Усі права застережені. © 2010. Компанія ВебМайстерня. Професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.