УкраїнськаEnglishГоловнаE-Mail
Кава зі Львова
Про Каву зі ЛьвоваВиди кави та рецептиПрезенти зі ЛьвоваКонтактиВідгуки
повернутись на рівень вище
Відгуки

                                                                                           Залишити свій відгук 

06.06.2016
Катерина
Хотілось б дізнатися відношення арабіки/робусти в каві? Не має ніяких позначень та надписів!Великий мінус...
29.05.2016
Пан Олександр з Одеси
Побачив в магазині каву зі Львова, але побоявся за смак. Можна було написати состав, скільки % арабіки/арабусти
21.05.2016
Виктор
Почему на пачке не указано % робусты и арабики в вашем кофе. Это что секрет?
17.04.2016
Олексій
Доброго дня! Хочу спробувати торгувати у роздріб, скажіть будь ласка, які умови співпраці. Дякую!
17.03.2016
Вікторія
Доброго дня. Цікавить таке питання: маю бажання придбати у Вас каву в зернах, у пакуванні 1 кг, то чи потрібно мені замовляти доставку через інтернет-магазин, якщо я проживаю у Львові, і чи є можливість підїхати до Вас та відразу купити?
22.01.2016
Ирина
очень вкусный кофе, высшая оценка!! СПАСИБОЧКИ. я живу в Донецкой области практически не найти в магазинах Ваш кофе, а если встречается цены в полтора два разы выше
20.01.2016
Виталий
скажу сразу - кофе хороший...даже очень)у нас в городе (Курахово, Донецкая область) в магазинах цены на кофе этого производителя в 1.5 раза выше чем в интернет-магазине...заказал тут 6 разных единиц от миксов до зёрен...по факту вместо Львовского в зёрнах пришёл Львовский молотый...обидно,конечно,но не критично...закончится - снова буду тут заказывать,т.к. тут самые низкие цены в инете)спасибо!
05.11.2015
Наталія
Доброго дня! Дуже смакує мені ваша кава. Сподобалась новинка - кава смажена з частинками зеленої кави. І дуже подобаються мені ваші поради до вживання, що надруковані на упаковці. Але чому ж ви радите \"Залишки кави на губах (ну чому ж не \"вустах\"?!!!!)знімати поцілунками\". Цілувати треба вуста! Дякую за добру каву!
16.10.2015
Елена
Добрый день! Купила первый раз кофе \"Эспрессо\" в красной упаковке-вкусный, понравился. Но большая просьба к производителю-указывайте на упаковке откуда зерна(Италия или Эфиопия и т.д.), потому что когда в первый раз выбираешь кофе в магазине очень трудно разобраться-на упаковке ничего не указано, ведь не во Львове же растет кофе. Но если вы не собираетесь впредь указывать на упаковке страну изготовителя-хотя бы ответьте мне, заранее спасибо. С уважением, Елена.
15.10.2015
Роман
добра і смачна кава, краща ніж якобс. В упаковкці в розчинній каві можна було б зробити міцніший замок. В наполовину використаній упаковці погано тримає замок і кава залишається відкритою. В упаковку 70г можна було б легко вмістити 100г кави, що сприяло б зменшенню витрат на упаковках


© 2010. Кава зі Львова. Усі права застережені. © 2010. Компанія ВебМайстерня. Професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.