УкраїнськаEnglishГоловнаE-Mail
Кава зі Львова
Про Каву зі ЛьвоваВиди кави та рецептиПрезенти зі ЛьвоваКонтактиВідгуки
повернутись на рівень вище
Відгуки

                                                                                           Залишити свій відгук 

17.03.2016
Вікторія
Доброго дня. Цікавить таке питання: маю бажання придбати у Вас каву в зернах, у пакуванні 1 кг, то чи потрібно мені замовляти доставку через інтернет-магазин, якщо я проживаю у Львові, і чи є можливість підїхати до Вас та відразу купити?
22.01.2016
Ирина
очень вкусный кофе, высшая оценка!! СПАСИБОЧКИ. я живу в Донецкой области практически не найти в магазинах Ваш кофе, а если встречается цены в полтора два разы выше
20.01.2016
Виталий
скажу сразу - кофе хороший...даже очень)у нас в городе (Курахово, Донецкая область) в магазинах цены на кофе этого производителя в 1.5 раза выше чем в интернет-магазине...заказал тут 6 разных единиц от миксов до зёрен...по факту вместо Львовского в зёрнах пришёл Львовский молотый...обидно,конечно,но не критично...закончится - снова буду тут заказывать,т.к. тут самые низкие цены в инете)спасибо!
05.11.2015
Наталія
Доброго дня! Дуже смакує мені ваша кава. Сподобалась новинка - кава смажена з частинками зеленої кави. І дуже подобаються мені ваші поради до вживання, що надруковані на упаковці. Але чому ж ви радите \"Залишки кави на губах (ну чому ж не \"вустах\"?!!!!)знімати поцілунками\". Цілувати треба вуста! Дякую за добру каву!
16.10.2015
Елена
Добрый день! Купила первый раз кофе \"Эспрессо\" в красной упаковке-вкусный, понравился. Но большая просьба к производителю-указывайте на упаковке откуда зерна(Италия или Эфиопия и т.д.), потому что когда в первый раз выбираешь кофе в магазине очень трудно разобраться-на упаковке ничего не указано, ведь не во Львове же растет кофе. Но если вы не собираетесь впредь указывать на упаковке страну изготовителя-хотя бы ответьте мне, заранее спасибо. С уважением, Елена.
15.10.2015
Роман
добра і смачна кава, краща ніж якобс. В упаковкці в розчинній каві можна було б зробити міцніший замок. В наполовину використаній упаковці погано тримає замок і кава залишається відкритою. В упаковку 70г можна було б легко вмістити 100г кави, що сприяло б зменшенню витрат на упаковках
05.10.2015
Dnepropetrovsk
Лучше кофе я не побывал. Спасибо ВАМ!
04.10.2015
Тетяна
доброго дня! Викупила каву Преміум-розчинну, краще,ніж якобс,до якого звикли, але цікавить питання про ярлик з якимось \"збирай бали-15балів\",то посто тм надрукували й відправили у продаж ,то скажіть народу й не морочте голову -прочитала серед відгуків є такі ж питання ,у відповідь-ані чічірк.Дякую!
28.09.2015
Дмитрий
Добрый вечер.Работаете ли вы на опт и можно ли стать вашим официальным дилером в Одессе?
18.09.2015
Світлана
Доброго дня, дайте , будь ласка, інформацію щодо балів та умови акціі, на упаковці.дякую.Кава дуже смачна, куштувала всі види.


© 2010. Кава зі Львова. Усі права застережені. © 2010. Компанія ВебМайстерня. Професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.