УкраїнськаEnglishГоловнаE-Mail
Кава зі Львова
Про Каву зі ЛьвоваВиди кави та рецептиПрезенти зі ЛьвоваКонтактиВідгуки
повернутись на рівень вище
Відгуки

                                                                                           Залишити свій відгук 

06.04.2014
эдуард
как купить оптом в мелитополе?
03.04.2014
Татьяна
Здравствуйте! Я житель Киева. Мне очень нравится ваш продукт, но столкнулось с тем, что нет кофе в стикерах Вашей марки. Я не исключаю, что это политика магазинов Киева. В основном продажа кофе юридических адрес которого - Россия. Если Вы мне можете помочь по приобретению данного кофе, свяжитесь пожалуйста через электронный адрес wgan1904@gmail.com. С уважением, Татьяна!
19.03.2014
Анастасія
Бренд, якому не потрібна реклама. В середині упаковки ховається ароматна, співуча кава, завдяки якій ти поринаєш у новий день з посмішкою, та гарним настроєм. Вона дарує нові відчуття з кожним ковтком. Головне, що кава є українським товаром, який заслуговує пошани. Мене зацікавила назва, а потім, взявши упаковку до рук, де кожне слово закликає до тепла та доброти. Тільки українці, можуть з такою любов\'ю дарувати бадьорі кавові ранки))) Слава Україні!!!
26.02.2014
Вельми вдячний.
Півроку тому вперше звернув увагу на \"Каву зі Львова\" у супермаркеті Грош, що у Вінниці. Побачив низьку ціну(одразу подумавши що якість мабуть погана), але все ж вирішив купити. І дуже здивувався, коли спробував :) Кава коштує в два рази дешевше за своїх конкурентів, але якість однакова. Дуже дякую, приємно вживати смачний продукт нашого виробництва. Слава Україні!
24.02.2014
Кава зі Львова
Оскільки \"Вірменська\" кава - особлива, радимо спробувати приготувати цю каву за таким рецептом: на 2 ч. ложечки кави 120 г води і дрібка солі. Рекомендуємо готувати напій в джезві. Сподіваємось, що цей спосіб приготування відкриє для вас всі нотки смаку цієї кави.
23.02.2014
олександр
Придбав каву По-вірменськи нажаль не сподобалося... дуже несмачна...
13.02.2014
Світлана
Чи співпрацюєте ви з приватними підприємцями і на яких умовах? Потрібна інформація,дякую.
13.02.2014
Леля
Смачна надзвичайно ароматна кава, найкращий подарунок з міста Лева. Всі мої друзі заценили і сказали, що \"круто\"
13.02.2014
КаваЗіЛьвова
Ми надаємо відповіді на усі без винятку запитання! Але відповіді приходять на електронні скриньки користувачів! З повагою Кава зі Львова
13.02.2014
Vitaliy
Шановане паньство, не тратьте свій час, вони не відповідають на наші запитання!


© 2010. Кава зі Львова. Усі права застережені. © 2010. Компанія ВебМайстерня. Професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.