УкраїнськаEnglishГоловнаE-Mail
Кава зі Львова
Про Каву зі ЛьвоваВиди кави та рецептиПрезенти зі ЛьвоваКонтактиВідгуки
повернутись на рівень вище
Відгуки

                                                                                           Залишити свій відгук 

07.07.2014
Сергій
Теж цікавить наявність балів..
04.07.2014
Андрій
А що за бали нанесені на пачку?
28.06.2014
alik
гарна кава! дякую! будь ласка, поставте на пачках зрозуміле маркування для використання кавоварок, як це робиться за кордоном. бажано, щоб пачка кава з написом \"преміум\" відкривалася відповідно, наприклад, як \"carte noir\" чи \"paulig\" успіхів у покращенні!
05.06.2014
Настя Аникеева
Добрый день,у меня был мешочек \"Кава зі Львова\" Еспрессо,это соответствует красной или зеленой вашей пачки кофе.Понравилось.
02.06.2014
Ярослав
Добрый день, интересует сотрудничество. Пришлите пожалуйста коммерческое предложение с условиями
01.06.2014
Артем
Постійно купую каву зі Львова преміум. За смаком та ароматом не уступає дорогим видам італійської, яка є у наших супермаркетах та на ринках. Я дуже люблю каву і п\'ю її майже щодня. Вдома заварюю у джезві, а на роботі у еспрессо машині. Кава зі Львова дуже добре підходить для цього. Але я дуже прискіпливо завжди вивчаю інформацію на упаковці. На упаковці кави зі Львова зазначено склад: 100% арабіка. Хотілось би дізнатись: 1. Чому у 100% арабіки майже відсутня кислинка? 2. Якого сорту арабіка використовується у каві зі Львова преміум? Зазвичай виробники вказують сорти, а ви ні.
15.05.2014
Tata
Давно присматривался к вашему кофе, очень рад что купил попробовать. Изучая упаковку получил массу положительных эмоций,как будто в Львов съездил. Кофе в зеленой упаковке прекрасно заваривается в кофеварке эспрессо, пенка большая плотная и красивая. Кофе в красной упаковке вообще замечательный цена качество. А главное это родное украинское и с любовью. Большое спасибо угодили!!!!!
14.05.2014
Дмитро
Привіт, я з міста Черкаси, дуже сподобалась ваша кава, який аромат і смак, це просто не передати. До речі не в кожному супермаркеті можна знайти вашу безцінну каву!)
12.05.2014
kava zi lvova
Дякуємо усім за приємні відгуки!
09.05.2014
Анастасія
Дякую. Кава дуже смачна. Але хочеться більше дізнатися про різницю в смакових властивостях чорної, зеленої, червоної, синьої упаковок.Яке співвідношення Арабіки і Робусти у них? Сьогодні обов\'язково спробую нову розчинну :)


© 2010. Кава зі Львова. Усі права застережені. © 2010. Компанія ВебМайстерня. Професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.